صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   تلگرام     English
Welcome messageپیام رنیس و دبیر کنگره

دکتر جلال زرین قلم

دبیر علمی کنگره

دکتر اسداله سعادت نیاکی

رئیس کنگره

 

 

 

 

پیام خوش آمد گویی رئیس و دبیر علمی کنگره


همکاران عزیز و دوستان


مفتخریم که در آستانه برگزاری سیزدهمین کنگره انجمن درد ایران هستیم. این برنامه در تاریخ 10 تا 12 آبان ماه سال جاری در تهران برگزار می شود. این کنگره در راستای کنگره های بین المللی انجمن درد است که طی 22 سال در سطح آسیا برگزار می شود. شرکت کنندگان با حضور در این رویداد علمی، مهارت و دانش کافی را از طریق تعامل با کارشناسان و تبادل ایده ها به دست خواهند آورد. از طرف رئیس کنگره و رئیس انجمن جهانی درد، با افتخار، شما را به شرکت در این رویداد علمی نوآورانه دعوت می کنیم. ما در این کنگره به پیاده سازی دانش پایه در دانش بالینی مانند مهارت های تشخیص و درمان، تکنیک های جراحی و مداخله ای، و به منظور شناخت مناسب همه جانبه و چند رشته ای از متولیان امور درمانی از درد، تاکید داریم.
امتیاز بازآموزی، سخنرانی های رسمی، سمینارهای موضوعی، کارگاه های آموزشی از برنامه های این کنگره است.
فضای مناسب مرکز همایشهای بین المللی ابوریحان در دانشگاه شهید بهشتی تهران دسترسی به این مهم را هموار می سازد. کمیته علمی کنگره، تلاش زیادی برای تدوین برنامه ی مناسب به منظور ارائه دانش جدید در حوزه پژوهش و درمان درد انجام داده است. با کمال افتخار منتظر دریافت نظرات و پیشنهادهای شما و منتظر دیدار شما در تهران هستیم.


عناوین کارگاه های عملی کنگره: کارگاه عملی سونوگرافی در دردهای ستون فقرات / کارگاه عملی سونوگرافی در بلوک های اندام فوقانی و تحتانی / کارگاه عملی بوتاکس در دردهای سر و صورت / کارگاه عملی طب سوزنی در دردهای عضلانی / کارگاه عملی RF در درد (Radio Frequency) / کارگاه عملی تزریقات داخل نخاعی در درد / کارگاه عملی رژنراتیوتراپی در درد (Stem Cell , PRP) / کارگاه عملی لیزرتراپی در درد / کارگاه Animal Model در درد / كارگاه ثبت الكتروفيزيولوژيك نخاعي در مدل درد نروپاتيك / کارگاه Intradiscal minimal invasive در درمان درد (live)
ورود اعضا
اخبار
سخنرانان مدعو
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
حامیان کنگره