صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   تلگرام     English
پیام رئیس انجمن درد

سپاس می داریم یگانه همراه را و از درگاهش یاری میطلبیم تا در تسکین درد دردمندان راه گشای مان باشد


بدینوسیله سیزدهمین کنگره انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران را که در تاریخ 12-10 آبان ماه سال 1396 در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد ، باطلاع اساتید، پزشکان، محققین و  دانشجویان گرامی رسانده و از همگان جهت همکاری در برگزاری پربار این گردهمایی علمی و پژوهشی دعوت بعمل می آید.
انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران در سال 1373 با همت و پی گیری مداوم جناب آقای دکتر محمد شریفی و با همکاری گروهی از اساتید علوم پایه و بالینی علاقه مند به آموزش و پژوهش در مسئله درد آغاز بکار نمود. لازم به ذکر است که انجمن ایران شاخه انجمن جهانی مطالعه درد آمریکا (IASP) می باشد. در آخرین کنگره انجمن جهانی درد ، که در سال 2016 در کشور ژاپن (شهریوکوهاما) برگزار گردید، از انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران بعنوان زیرمجموعه فعال انجمن جهانی درد (IASP) تقدیرشد که جا دارد به این مناسبت از طرف کلیه اعضاء انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران از زحمات بی دریغ جناب آقای دکتر شریفی ، که تمامی این افتخارات وام دار فعالیت های بدون وقفه ایشان است . قدردانی بعمل آورده و سپاسگزاری نمائیم.
اینجانب بعنوان رئیس انجمن بررسی و مطالعه درد درایران ضمن تقدیر از زحمات همه کارگروههای علمی و اجرایی فعال در برگزاری سیزدهمین همایش انجمن، مقدم همه شما عزیزان را به این همایش گرامی داشته و امیدوارم با همراهی و همدلی همدیگر بتوانیم گامی مفید در اعتلای علمی کشور عزیزمان ایران برداریم.دکتر معصومه ثابت کسائی
استاد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
رئیس انجمن بررسی و مطالعه درد در ایرانعناوین کارگاه های عملی کنگره: کارگاه عملی سونوگرافی در دردهای ستون فقرات / کارگاه عملی سونوگرافی در بلوک های اندام فوقانی و تحتانی / کارگاه عملی بوتاکس در دردهای سر و صورت / کارگاه عملی طب سوزنی در دردهای عضلانی / کارگاه عملی RF در درد (Radio Frequency) / کارگاه عملی تزریقات داخل نخاعی در درد / کارگاه عملی رژنراتیوتراپی در درد (Stem Cell , PRP) / کارگاه عملی لیزرتراپی در درد / کارگاه Animal Model در درد / كارگاه ثبت الكتروفيزيولوژيك نخاعي در مدل درد نروپاتيك / کارگاه Intradiscal minimal invasive در درمان درد (live)
ورود اعضا
اخبار
سخنرانان مدعو
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
حامیان کنگره